UUDISED

Lastevanemate üldkoosolek

1. septembri aktus

Koolitranspordi korraldamine 2022/2023. õppeaastal

Tähelepanu, Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad!

Ootame Eidapere Kooli, Järvakandi Kooli, Kehtna Põhikooli ja Valtu Põhikooli õpilaste vanematelt andmeid õpilastranspordi korraldamiseks, et korraldada teie laste transport kooli ja tagasi koju 2022/2023. õppeaastal.

Palume andmed õpilastranspordi korraldamiseks esitada ka nende laste vanematel,  kelle laps on valla õpilastransporti juba varemgi kasutanud. Palume vanematel andmed õpilastranspordi korraldamiseks  esitada hiljemalt 22. juunil 2022 e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Andmete esitamise blankett on leitav Kehtna valla veebilehel https://kehtna.ee/haridus-kultuur-blanketid.

Andmed õpilastranspordi korraldamiseks võib anda ka klassijuhataja kätte.

Palume olla täpne kontaktandmete ja sõidumarsruutide kirjutamisel. Õigus alternatiivse transpordi (ühistransport, isiklik sõiduauto) sõidusoodustusele on vaid siis, kui koolibussiga ei ole võimalik kooli

või koju saada. Täpsemad tingimused on sätestatud Kehtna Vallavolikogu 16.06.2021 määruses nr 103 “Õpilastranspordi hüvitamise kord”.

Sulgpallitrenn KOLMAPÄEVITI!

Töövihikute väljastamine