UUDISED

Info töövihikute väljastamise ja õpikute laenutamise kohta

Õpihuvilaager 3.-9.klassi õpilastele

12.-13. ja 16.augustil on laagrisse oodatud 3.-6.klassi õpilased.

17.-19.augustil 7.-9.klassi õpilased.

Laagris pannakse rõhku sportimisele ja ajude ragistamisele. Toimub ka väljasõit. Laager lõppeb Mini Olümpiaga ning tantsushowga.

Registreerida saab KUNI 8.augustini!

Laagris osalemine TASUTA!

Registreeri siin: https://forms.gle/XP6hPWqKq43VCrqx6

Järvakandi Kooli kodukohvik

Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Haigekassa ühispöördumine

Head õpilased ja lapsevanemad!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

Kehtna valla 2021. aasta kaasava eelarve ideede rahvahääletus

JÄRVAKANDI KOOLI JUURDE RAJATAV MADALSEIKLUSPARK

Plaanis on rajada Järvakandi Kooli juurde madalseikluspark, kus kasutame ära kooli juures kasvavaid põlispuid. Puud paiknevad kooli kõrval pargialal. Nende vahele on plaanis rajada erineva raskusastmega rajad, mis on jõukohased kõigile. Õpilased saavad rada kasutada nii õuevahetundides kui ka vabal ajal. Rajatav seikluspark oleks mõnus koht aktiivselt vaba aja veetmiseks, mis toetab valla elanike liikuvat eluviisi ning aitab kaasa liikumisharjumuste tekkimisele.

eKool
TEK