UUDISED

INFO TUPIKU MAASTIKUMARATONI KOHTA!

Juba kahe nädala pärast on võimalus osaleda III Tupiku Igamehe Maastikumaratonil (TIMM).

Osalemine ei ole mingil juhul kohustus, vaid võimalus veeta üks sportlik laupäev üheskoos. Läbida enda võimetele vastav arv kilomeetreid (teenida selle eest ka üks boonus „5“), saada selle eest medal, diplom, kausitäis sooja/maitsvat suppi ning kosutada end pärast jooksu Järvakandi Kooli võimla saunas.

Üritus on kõigile ÕPILASTELE TASUTA!

KUI REGISTREERID ENDA OSALEMISE VIIMASEL PÄEVAL (25. SEPTEMBER), SIIS TULEB MAKSTA 5€!

KOGU INFO JA REGISTREERIMINE JOOKSULE: www.jim.ee/timm/

Kui ise ei saa registreerimisega hakkama, palu suurematelt abi või küsi kehalise õpetaja käest abi!

RAJAL NÄEME!

PS! ÄRA UNUSTA KEHALISES SOKKE, SÄRKI JA RÄTIKUT-MURU ON POOL PÄEVA MÄRG!

III Tupiku Igamehe Maastikumaraton 2021 (TIMM)

Maastikumaraton toimub LAUPÄEVAL, 25. SEPTEMBRIL!

Heidete mitmevõistlus

Kuna 17.-19 .septembrini toimuvad Järvakandi terviserajal Eesti Paarismeistrivõistlused discgolfis, toimub heidete mitmevõistlus seekord PÜHAPÄEVAL, 19. septembril.

Rapla Selveri Suurjooks

18. septembril toimuvale Rapla Selveri Suurjooksu raames toimuvale Hepa noortejooksule on võimalik registreerida 10 euro eest kuni 13. septembrini. Registreerimine toimub aadressil https://iseteenindus.raplaselverijooks.ee ja soodustuse saamiseks tuleb lisada kood noortejooks10. Ettevõtte lahtrisse palume märkida KOOLI nime. Garanteerime jooksuelamuse 5 km distantsil, vinge särgi ja medali kõikidele lõpetajatele. Lisaks on Sportland välja pannud kõikidele osalejatele jooksu- ja treeningvarustuse 50%-lise soodustuse. ❗️ PANE TÄHELE ❗️ 🔸Unikaalne sooduskood saadetakse kõikidele osalejatele, ka neile, kes on ennast juba varakult jooksule kirja pannud. 🔸Soodustust on võimalik kasutada kõikidel distantsidel ja virtuaaljooksudel osalejatel. 🔸Ostukorvi piirmäär on 500 eurot (täishinnas 1000 eurot). !Soodustus kehtib ainult sisselogitud kliendile! 🔸Ost on võimalik sooritada põhijooksude toimumise nädalal ehk alates 13. septembrist. Rapla Selveri Suurjooks toimub vastavalt septembris avalikele üritustele kehtivatele reeglitele.
1. septembri AKTUS

Aktuse algus kell 11 kooli ees või vihma korral võimlas.

Pakume tööd OLMETÖÖTAJALE!

TÄIENDATUD 03.09: Ametikoht täidetud.

Alates 1.septembrist vajame kooli võimlasse tööle OLMETÖÖTAJAT!

eKool
TEK