Ootame I klassi astujate avaldusi!

Lugupeetud lapsevanemad!

Ootame Järvakandi Kooli

01.09.2021.a.  I klassi astujate avaldusi

15. maiks 2021.a.

Avalduse blanketid on saadaval Järvakandi Kooli kodulehel.

Palun laadige blankett alla, täitke avaldus  ja saatke digitaalselt allkirjastatud dokument

Järvakandi Kooli e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täname ja ootame avaldusi.

Foto õpilaspileti jaoks võib tuua 01.09.2021

Kehtna valla uus arveldusjuhtimise platvorm Bill.me

Uus arveldusjuhtimise platvorm – mugav kasutamine ja aja kokkuhoid.

Jätkates e-teenuste arendamist, alustas Kehtna Vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me. Seeläbi pakub vallavalitsus oma elanikele eeliseid ja võimalusi uue tehnoloogia kasutamiseks.

Mis on Bill.me?

Praeguseks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saate:

• igakuiselt arveid (arved ei kao ega lähe rämpsposti);
    • vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid);
    • maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti);
    • seadistada automaatmakseid (täpse summaga automaatmakse);
    • teavituste edastamise ja infovahetuse (aktuaalne informatsioon Teie isiklikul töölaual).

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel, on registreerumine ja platvormi kasutamine TASUTA. Teenustasu 2% ulatuses võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Bill.me nii Androidi kui iOS-i mobiilirakendustes.

Vallavalitsuse ressursside tõhusaks kasutamiseks on platvorm integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmevahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

Esimesed arved saadab vallavalitsus juba veebruarikuu alguses, mis tähendab, et alates 01.02.2021 arveid vanaviisi e-kirjatsi enam ei saadeta. Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või numbril 511 2552.

TÄPSUSTATUD! Info Järvakandi Kooli õppekorralduse kohta alates 11.märtsist 2021

Õppetöö korraldus alates 11. märtsist

Vastavalt vabariigi valitsuse pressiteatele on alates 11. märtsist lisaks 5.-12. klassidele ka kõik 1.-4. klassid suunatud distantsõppele.

Õppijad võivad koolis viibida vaid äärmisel juhul, kui nad vajavad tugiteenuseid või õpetaja hinnangul õpitulemuste saavutamiseks konsultatsioone.

Tugiteenuseid vajavate õpilaste osas lepitakse kokku klassijuhataja ja õppealajuhatajaga.

Koolipäev algab tavalisel ajal 8.50, tunnid toimuvad vastavalt tunniplaanile. Õppeinfot jagavad õpetajad eKooli kaudu.

Õppetöö vormid juhendatud e-õppel on õpetajate poolt antud videotunnid ja õpilaste iseseisev töö. Täpsemalt saate tutvuda distanstsõppe korraldusega Järvakandi Kooli https://jarvakandikool.ee/dokumendid/Distant%C3%B5ppe%20korraldus%20J%C3%A4rvakandi%20Koolis.pdf">kodulehel.

Huviringide tegevus on koolis peatatud.

Koolimaja on avatud tööpäeviti kella 8.00-15.00.

Kantselei on avatud tööpäeviti kella 9.00-12.00 (tel 48 77 490)

Toidupakkide jagamise päevadel on maja avatud kuni kella 17.00. Täpsem info eKooli kaudu!

Tekkinud vajadusel tulla koolimajja maskiga ning eelneval kokkuleppel. Lisainfo tel 529 7826.

Õppetööga seotud küsimuste korral kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage 53419772 (kella 08.00 - 16.00)

Arvutite tehniliste probleemide korral See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage 53 44 2329

Koroonaviiruse alane lisainfo on saadaval https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
Koroonaviiruse levik ja haridusvaldkond: soovitused ja korduma kippuvad küsimused | Haridus- ja Teadusministeerium (hm.ee)

Piirangud kehtivad vähemalt kuni 11.04.2021.

Jõudu ja tervist!

Teade lapsevanematele!

Head lapsevanemad!

Covid-19 viiruse levik riigis on aina laienenud, kahjuks pole olukord sugugi parem ka meie maakonnas ega vallas. Terviseamet on tunnistanud, et ei jõua vajalikul määral tegeleda haigestunutega, veel vähem ennetustööga. Seetõttu lasub vastutus meil kõigil. Sellest tulenevalt kutsume kõiki lapsevanemaid tegutsema targalt. Kui peres on juba keegi haigestunud, siis on väga vastutustundlik jääda koju kohe kõigil pereliikmetel, mitte alles siis, kui on selgunud analüüsi positiivne tulemus. Teised pereliikmed (ka lapsed) võivad olla juba viirusekandjad.

Ainult nii, suhtudes vastutustundlikult ja hoolivalt, saame kaitsta oma lähedasi, piirata suuremat haiguse levikut kogukonnas ja hoida eluliselt vajalikke asutusi töös.

Soovime vaid parimat meile kõigile ja täname üliolulise panuse eest!

Kehtna Vallavalitsus

Nõlva 16, 79101 Järvakandi