Tähelepanu, Järvakandi Kooli õpilaste* vanemad!

Tähelepanu, Järvakandi Kooli õpilaste* vanemad!

Kehtna Vallavalitsus ootab AVALDUSI, et korraldada teie laste Kehtna valla sisene õpilastransport kooli ja tagasi koju 2020/2021. õppeaasta teises pooles ehk kuni 2021. aasta kevadeni. Palume vanematel kirjalikud (digiallkirjastamine pole vajalik) avaldused (https://tinyurl.com/koolitransport2020) esitada hiljemalt P, 31.01.2021 e-kirjaga aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palume olla kontaktandmete ja sõidumarsruutide kirjutamisel täpne.

Teadmiseks, et liin käivitub esimesel võimalusel enne avalduste tähtaega vastavalt kooliga koostöös kaardistatud õpilaste vajadustele. Avalduste põhjal saame olukorrast täielikuma ülevaate ja ühtlasi on need aluseks järgmise õppeaasta õpilastranspordi esialgsel planeerimisel.

* NB! Õpilased, kelle jaoks kool või lähim avaliku liini bussipeatus jäävad rohkem kui 3️ km kaugusele.

~~~

Meenutuseks, et õigus alternatiivse transpordi (ühistransport, isiklik sõiduauto) sõidusoodustusele on vaid siis, kui koolibussiga ei ole võimalik kooli ega/või koju saada. Täpsemad tingimused on sätestatud Kehtna Vallavolikogu 21.11.2018 määruses nr 35 "Õpilastele sõidusoodustuste andmise kord" (https://www.riigiteataja.ee/akt/408122018022). Rapla maakonna gümnaasiumite X-XII klassides õppivatele õpilastele kompenseeritakse üks sõit päevas haridusasutusse või tagasi koju juhul, kui neil ei ole võimalik kasutada selleks õpilasliini. Soodustuse aluseks on taotlus ja sõidupiletid või isikliku sõiduauto sõiduleht. Hüvitise tingimusi reguleerib samuti sõidusoodustuste andmise kord. Raplamaal opereerivad ka tasuta maakonnaliinid.


Prindi