Kooli ajaraamat "Üksmeel"

Otsid sõbrale sõbrapäevaks midagi erilist ja ainulaadset?
Kindlasti on eriline ja ainulaadne kingitus meie kooli ajaraamat!
Raamatu saab soetada:
Järvakandi Aleviraamatukogust
Järvakandi TooRa poest
Rappeli Keskusest Raplas
Järvakandi Kooli võimlast

Ajaraamat "Üksmeel" maksab kõikjal 16 eurot.

16.augustil esitleti Järvakandi Aleviraamatukogus Asta Paeste poolt kokku pandud ja koostatud uhiuut raamatut. Seda raamatut oodati kaua....Materjali kokkupanemisel nähti kõvasti vaeva ning mis eriti tore-see muutus nõutud "kaubaks" juba enne ilmumist! Samuti muutus populaarseks ka proua Asta ise, kellest sattusid vaimustusse (samuti meie raamatust!) näiteks Tre-raadio töötajad Raplast, kes ei jõudnud ära imestada, et Asta on kõik joonised jms ise koostanud ja oma küpses eas arvutit ei karda. See raamat kutsub lugema nii järvakandilast kui kõnetab ka väljaspool elavaid inimesi. Ja see sai parem ning kaunim veel, kui me oma parimateski unenägudes oleksime osanud soovida! Aitäh Asta Paeste selle "vägitüki" eest! Aitäh kõigile, kes nõu ja jõuga olid abiks raamatu koostamise ning valmimise juures. Oli rõõm tõdeda, et esitlusele välja pandud eksemplarid kadusid laualt tõesti nagu "soojad saiad". Loodame, et Järvakandi Kooli ajaraamat jõuab igasse kodusse, kus selle vastu huvi tuntakse. Lugemist ja uurimist jagub pimedatesse sügisõhtutesse siis kohe pikaks ajaks!