Koolivorm

Paremaks oma kooli tunde loomiseks on alates 1. septembrist 2016 Järvakandi Kooli õpilastel võimalus kanda koolivormi. Koolivormi valmistajaks on firma Norrison OÜ. Meie koolivormi elemendid on sinine vest, sinine pihikseelik, mustad püksid ja must seelik, valge ja sinine triiksärk, ühevärviline polo ja kampsun/kardigan. Igapäevaselt võib kanda vesti, pihikseeliku või kardigani all ühevärvilist pluusi, ühevärvilist seelikut või pükse. Pidulikel puhkudel - kooli aktustel, kontserdil, koolipildistamisel või esinemistel ning ka esindades oma kooli, kannavad õpilased valget pluusi ja vesti. Pidulikku vormi kannavad poisid mustade pükstega ja tüdrukud musta seelikuga. Valikut tulevase koolivormi elementidest presenteerisid meie kooli õpilased kooliperele väikese moeshow´na.

Kooli personalil on võimalik tellida endale kardigan, kas koobalt- või tumesinine. Naiste kardigan MARILIN 3, tumesinine/meeste KALEV 5 tumesinine, valge triip, ÕHUKE KARDIGAN.

Traditsiooniks on saanud, et kingime oma kooliteed alustavatele ja põhikooli lõpetavatele õpilastele koolivormi elemendid. Kohaliku omavalitsuse kaasabil kingime 1. septembril igale Järvakandi Kooli 1. klassi tulevale õpilasele koolivormi vesti ja Järvakandi Hariduselu aastapäeval oktoobris 9. klassi tüdrukutele koolivormi lehvi ja poistele lipsu.

Image
Image
Image
Image